Abikeskus

vastused kõikidele 

sinu küsimustele

Selleks et vaadata Binge TV-d telerist - veendu, et sul on olemas internetiühendus ning seejärel järgi allolevaid digiboksi seadistamise juhiseid.

Digiboksi seadistamine:

1. Ühenda digiboks (D2) toitejuhtme (D7) abil vooluvõrguga.


2. Ühenda digiboks (D2) HDMI-kaabli (D3) või SCART-kaabli (D6) abil teleriga.


3. Ühenda digiboks (D2) ruuteriga, kasutades selleks kaablit (D5) või Wi-Fi ühenduse valikut, mille saad seadistada ekraanimenüüst pärast Binge TV käivitamist.


4. Kvaliteetseima telepildi kuvamiseks ühenda digiboks (D2) võimalusel olemasoleva analoogantenniga. Digiboks töötab ka ilma antennita, kuid parima kogemuse saamiseks soovitame see ühendada.


5. Lülita teler sisse ning vali teleripuldiga sisend (HDMI või SCART), kuhu ühendasid oma digiboksi
6. Vali ekraanimenüüst kasutajaliidese keel. Keele vahetamisel võib digiboks taaskäivituda.


7. Vali ekraanimenüüst internetiühendus, mida soovid kasutada. Kui digiboks on ühendatud ruuteriga kaabli abil, vali kaablivõrk. Kui soovid digiboksi  ühendada Wi-Fi ühendust kasutades, vali oma koduvõrk ning sisesta vajadusel parool.


8. Vali ekraanimenüüst vanemliku järelevalve PIN-kood ning seada vanusepiirang saadetele, mille vaatamine on lubatud ainult pärast PIN-koodi sisestamist.


9. Nautige Binge TV meelelahutust!


Küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega telefonil 677 9900 või e-posti aadressil klienditugi@starman.ee.