Ettevõtte info


Kes me oleme?

Starman on Eesti juhtiv koduste meelelahutusteenuste pakkuja, kelle teenuseid kasutab iga kolmas Eesti kodu. 1992. aastal tegevust alustanud Starman on kasvanud Eesti suurimaks vabaturu tingimustes loodud telekommunikatsiooniettevõtteks, mis annab tööd rohkem kui 300-le inimesele. Telekommunikatsiooni valdkonnas on Starman alati olnud teerajaja ja novaator: oleme viinud turul läbi mitmeid tehnoloogilisi revolutsioone, pakkudes esimesena Eestis kodutarbijale mõeldud interneti püsiühendust, kõige kaasaegsemat DigiTV-teenust ning unikaalset TV Everywhere lahendust.


Mida me pakume?

Starman pakub Eesti kõige kaasaegsemaid koduseid meelelahutus- ja telekommunikatsiooniteenuseid televisiooni-, interneti- ning telefoniteenuse näol. Fiiberoptilise kaabelvõrgu kaudu saavad Starmani kliendid nautida kiiret kodust internetiteenust, kvaliteetset telekanalivalikut ja parimaid DigiTV lisateenuseid.

Starmani Ajamasin lubab vaadata kõiki kuni 8 päeva tagasi eetris olnud telesaateid kuni 80 telekanalist. Starmani salvestusteenusega saab aga kokku panna personaalse teleprogrammi ja salvestada 100 telekanali sisu. Meie salvestusteenus võimaldab erinevalt konkurentidest säilitada filme ja saateid piiramatu aja jooksul.

Starmani mobiilirakendusest leiate uuendusliku teleteenuse TV Everywhere, tänu millele on lemmiksaated teiega alati kaasas. Uudne teenus võimaldab vaadata 20 telekanalit nii telefonist, tahvelarvutist kui ka arvutist. Loomulikult lubab TV Everywhere ka saateid salvestada ning Ajamasinas vaadata.

Starman pakub pidevalt täienevat videolaenutuse teenust, kus võite valida üle 2000 filmi ja seriaali vahel. Valikus on nii kinoklassikud kui ka uued Hollywoodi menufilmid. Kinohuvilisi rõõmustab ka lai valik filmifestivalil PÖFF linastunud filmikunsti meistriteoseid.

Kaabelühendusega digitaaltelevisiooni kõrval pakub Starman teenuseid ka läbi õhu leviva ZUUMi kaudu – kõikjale, kuhu kaabel ei ulatu. ZUUMi teenus ühendab endas televisiooniteenuse ZUUMtv ning koduse internetiteenuse ZUUMnet.


Mis on meie väärtused?

Starman soovib olla number üks meelelahutusteenuste pakkuja, kelle teenuseid kasutatakse pooltes Baltikumi kodudes. Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja parima kasutuskogemusega teenuseid, mis teevad tuju heaks. Hindame kõrgelt innovaatilisust ja tehnoloogia arengut ning julgeme öelda, et just Starmanis väljatöötatud lahendused on muutnud kogu Eesti telekommunikatsiooni maastikku ning taganud selle hoogsa arengu. Meie põhiväärtused on laitmatu kvaliteet, pühendumus kliendile, usaldusväärsus, julgus, efektiivsus ja innovaatilisus.


Keda me toetame?

Lähtudes meie põhiväärtustest ning soovist olla alati parimad, toetame uhkusega ägedamaid, kiireimaid ja julgeimaid tegijaid.

  • Starman on Eesti ühe väljapaistvaima kultuurisündmuse Pimedate Ööde Filmifestivali kuldsponsor.
  • Toetame Eesti olümpialootust – andekat, maailmatasemel tippsportlasest trikisuusatajat Kelly Sildaru.
  • Paneme õla alla igal suvel Kiviõlis korraldatavale motofestivalile, mille raames toimub ka Mäkketõusu Euroopa meistrivõistlused. Talvel aga pakume tuge samuti Kiviõlis toimuva, Eesti suurima lumelaua ja freestyle suusavõistluse Estonian Open Slopestyle korraldamisel.
  • Lööme kaasa ka Tartu Hansapäevadel, kus toome festivalikülastajateni ööhämaruses menuka välikino ehk Starmani Öökino.
  • Teeme koostööd eesti esirokkbändiga Tanel Padar & The Sun – meie toel on sündinud bändi hittlugu ja video “On veel palju ilusaid maid” ja juunikuus kaante vahele saanud plaat "Ma näen sind".